Mieszkania Willa przy Tęczowej


Mieszkania Osiedle Klonowe


Nasze inwestycje

Nieruchomości BAJ
Brygida Jakimiak
tel.601545481
UL.LIGONIA 2A/1
45-362 OPOLE
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00-17.00

 tel./fax (0-77)453-62-33
tel./fax (0-77) 454-22-05

e-mail: baj@baj.pl

e-mail: brygida.jakimiak@baj.pl
e-mail: matyna.gusta@baj.pl

Brygida tel. 601 545 481,
Martyna tel.600247895,
Jolanta Tel.660738674

Posiadamy liczne oferty wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości - mieszkania opole, domy opole, działki opole, grunty opole, a także lokale opole i obiekty komercyjne opole

 

O firmie

Istniejemy na rynku od 1994 rokui prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Opola i województwa opolskiego.W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Jesteśmy firmą pracującą solidnie, terminowo oraz skutecznie, a świadcząc kompleksową obsługę formalno-prawnązapewniamy usługi wysokiej jakości.  Skutecznie przeprowadzamy przez wszelkie zawiłości prawne i administracyjne, na życzenie klienta towarzyszymy podczas prowadzonych  pomiędzy stronami negocjacji   doprowadzając do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy naszym klientom dyskrecję. Wielu klientów ustawicznie korzysta z usług świadczonych przez biuro, polecając je jako godne zaufania.

Posiadamy Certyfikat Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stwierdzający, że Brygida Jakimiak jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami "DOSPON". Jesteśmy ubezpieczeni w PZU w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Rozmawiamy biegle w języku angielskim.

Nasze atuty to:

  • Terminowość i wysoka jakość realizacji powierzonych nam zadań,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów,
  • Podjęcie wszelkich działań mających na celu skuteczną sprzedaż czy wynajem zleconej nieruchomości.

Właścicielem biura jest Brygida Jakimiak posiadająca licencję zawodową nr 1734 nadaną przez prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w 2001 roku.
Stale dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji poprzez najnowsze szkolenia, kursy, studia podyplomowe (w zakresie obrotu, zarządzania oraz wyceny nieruchomości). Zatrudniamy fachową kadrę w zakresie inżynieryjno budowlanym, ekonomicznym i marketingowym związaną z firmą od ponad 10 lat. Jesteśmy dumni, że wykonywana praca jest naszą pasją.

Obsługujemy osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz korporacje zarówno w zakresie rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Współpracujemy z doświadczonymi i solidnymi deweloperami, towarzysząc im  i doradzając od początku procesu inwestycyjnego. Podjęliśmy także współpracę z wieloma bankami oraz Domem Kredytowym NOTUS zajmującym się doradztwem w wyborze najkorzystniejszej oferty z szerokiej palety kredytów hipotecznych,  jak również z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Generali. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów współpracujemy także z firmą remontowo-budowlaną, która zajmuje się kompleksowym wykańczaniem oraz modernizacją wnętrz począwszy od fazy projektowej po finalny montaż wyposażenia.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
BRYGIDA JAKIMIAK WRAZ Z ZESPOŁEM

ZOBACZ ZDJĘCIA NASZEJ FIRMY