nowa oferta
dom na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce
Łubniany, Luboszyce
dom na sprzedaż
BAJ-DS-1802

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – Luboszyce, 10 km od Opola Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom wolnostojący położony w prestiżowej i spokojnej części miejscowości Luboszyce, zaledwie około 10 kilometrów od Opola. Nieruchomość ...

Powierzchnia
315,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
28 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 190,48 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Łubniany, Luboszyce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Groszowice
Opole, Groszowice
mieszkanie na sprzedaż
BAJ-MS-1801

Stylowe 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wysoki standard | Groszowice Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do zamieszkania, wykończonego z dbałością o detale i bez konieczności dodatkowych inwestycji? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej ...

Powierzchnia
92,93 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 155,92 zł
cena 665 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Groszowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Zaodrze
Opole, Zaodrze
mieszkanie na sprzedaż
BAJ-MS-1800

OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ!!! PRESTIŻOWY APARTAMENT Z CHARAKTEREM 87,52M2 DWA TARASY , 5 MIEJSC POSTOJOWYCH. W jednej z najbardziej pożądanej lokalizacji Opola powstała przestrzeń dla osób, które cenią jakość, komfort i ponadczasową elegancję.  Ten wyjątkowy apartament ...

Powierzchnia
87,52 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 842,32 zł
cena 1 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Zaodrze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Szczepanowice
Opole, Szczepanowice
mieszkanie na sprzedaż
BAJ-MS-1799

Nowoczesne komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie z prywatnym przestronnym tarasem, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku niskiej zabudowy z windą.  Wnętrze: Salon z aneksem kuchennym – otwarta przestrzeń dzienna z wyjściem na taras, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 519,23 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Szczepanowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łubniany
Łubniany
dom na sprzedaż
BAJ-DS-1798

PREZENTUJEMY PAŃSTWU WYJĄTKOWĄ  REZYDENCJĘ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM. NIERUCHOMOŚĆ MOŻE BYĆ PRZEZNACZONA DLA KILKU RODZIN JAK  RÓWNIEŻ IDEALNA NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. Na sprzedaż przestronna wolnostojąca rezydencja o powierzchni całkowitej 345m2, ...

Powierzchnia
345,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 662 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
6 521,74 zł
cena 2 250 000
dom na sprzedaż - Łubniany
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opole, Chabrów
Opole, Chabrów
dom na sprzedaż
BAJ-DS-1797

WYŁĄCZNOŚĆ!!! Dom wolnostojący z lokalem pod działalność gospodarczą– idealny do zamieszkania i prowadzenia biznesu! Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący wraz z lokalem usługowym przeznaczonym na nieuciążliwą działalność gospodarczą (fryzjer, kosmetyczka, ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
610 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 500,00 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Opole, Chabrów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem