Istniejemy na rynku od 1994 rokui prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Opola i województwa opolskiego.W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Jesteśmy firmą pracującą solidnie, terminowo oraz skutecznie, a świadcząc kompleksową obsługę formalno-prawnązapewniamy usługi wysokiej jakości.  Skutecznie przeprowadzamy przez wszelkie zawiłości prawne i administracyjne, na życzenie klienta towarzyszymy podczas prowadzonych  pomiędzy stronami negocjacji   doprowadzając do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy naszym klientom dyskrecję. Wielu klientów ustawicznie korzysta z usług świadczonych przez biuro, polecając je jako godne zaufania.

Posiadamy Certyfikat Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stwierdzający, że Brygida Jakimiak jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami "DOSPON". Jesteśmy ubezpieczeni w PZU w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Rozmawiamy biegle w języku angielskim.

Nasze atuty to:

  •     Terminowość i wysoka jakość realizacji powierzonych nam zadań,
  •     Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów,
  •     Podjęcie wszelkich działań mających na celu skuteczną sprzedaż czy wynajem zleconej nieruchomości.

Właścicielem biura jest Brygida Jakimiak posiadająca licencję zawodową nr 1734 nadaną przez prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w 2001 roku.
Stale dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji poprzez najnowsze szkolenia, kursy, studia podyplomowe (w zakresie obrotu, zarządzania oraz wyceny nieruchomości). Zatrudniamy fachową kadrę w zakresie inżynieryjno budowlanym, ekonomicznym i marketingowym związaną z firmą od ponad 10 lat. Jesteśmy dumni, że wykonywana praca jest naszą pasją.

Obsługujemy osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz korporacje zarówno w zakresie rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Współpracujemy z doświadczonymi i solidnymi deweloperami, towarzysząc im  i doradzając od początku procesu inwestycyjnego. Podjęliśmy także współpracę z wieloma bankami oraz Domem Kredytowym NOTUS zajmującym się doradztwem w wyborze najkorzystniejszej oferty z szerokiej palety kredytów hipotecznych,  jak również z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Generali. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów współpracujemy także z firmą remontowo-budowlaną, która zajmuje się kompleksowym wykańczaniem oraz modernizacją wnętrz począwszy od fazy projektowej po finalny montaż wyposażenia.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG
BRYGIDA JAKIMIAK WRAZ Z ZESPOŁEM

ZOBACZ ZDJĘCIA NASZEJ FIRMY